KEÇİÖREN Belediyesi tarafından düzenlenen Umre ödüllü, Genç Fidanlar Yarışıyor Bilgi Yarışması’nda kazanan yarışmacılar Umre’ye gönderilecek.

KEÇİÖREN Belediyesi tarafından düzenlenen Umre ödüllü, Genç Fidanlar Yarışıyor Bilgi Yarışması’nda kazanan yarışmacılar Umre’ye gönderilecek. Keçiören Belediyesi ve Keçiören Müftülüğü işbirliğiyle düzenlenen yarışmaya sadece Keçiören’deki çocuklar değil Ankara’da ikamet eden, 9 ile 16 yaş arasındaki tüm kız ve erkek çocukları katılabilecek. Yarışma öncesi katılımcılar kendileri için hazırlanan çalışma notlarından yararlanabilecek. Bu kapsamda, yarışma için her yaş kategorisine uygun olarak temel dini bilgiler, eğitici-öğretici hikaye ve oyunlar ile güncel bilgiler içeren “Genç Fidanlar Yarışıyor Çalışma Notları” hazırlandı.

Son başvuru 24 Ağustos

Yarışma sonucunda üçüncü kategoride birinciye ailesiyle birlikte üç kişilik Umre ödülü, ikinciye laptop ve üçüncüye bisiklet hediye edilecek. Birinci ve ikinci kategoride ise birinciye Laptop, ikinciye netbook, üçüncüye bisiklet ayrıca ilk yüze giren yarışmacılara da çeşitli hediyeler verilecek. Birincilerin Kuran kurslarından çıkması halinde ilgili Kuran kursu veya cami yetkilisine Umre ödülü verilecek.
Yarışmaya katılmak isteyenler başvurularını 24 Ağustos 2012 Çarşamba günü saat 17.00’ye kadar Keçiören Belediyesi AK MASA’ya, belediye internet sitesi www.kecioren.bel.tr ve www.gencfidanlaryarisiyor.com adresine veya Keçiören Müftülüğü’ne bağlı Kuran kurslarına ve camilere yapabilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here