Umre Kampanyası’nda mutlu son

Nasibi olan 10 talihli ERPA Müşterisi, Umre heyecanını yaşamaya hak kazandı. ERPA Yönetim Kurulu Başkanı H. Erdem Ede, “Alternatif kampanyalarımız sürecek. ERPA, kalitesiyle, müşteri memnuniyetiyle ve farklılıklarıyla müşterisini memnun etmeye devam edecek” dedi.
ERPA’nın Umre kampanyasının hediye çekilişleri ASYA PARK AVM’de gerçekleştirildi. Noter huzurunda yapılan çekilişlerde “Parası olan değil nasibi olan gidiyor” sloganlı kampanyada nasibi olan 10 müşteri, Umre hediyesinin sahibi oldu. Programla ilgili bilgi veren ERPA Yönetim Kurulu Başkanı H. Erdem Ede, “ERPA, bir çok alternatifin bulunduğu kampanyalar içinde halkımızın gönlünde yer bulan, herkesin fazlasıyla istediği ve arzuladığı böylesine bir kampanya yaparak farkını ve kalitesini ortaya koymuştur. Umre kampanyamıza halkımızın teveccühü gerçekten bizleri bu kampanyalı organize etme noktasındaki azmimizi büyütmüş, sevindirmiştir” dedi.
Ede, bu noktada müşterilerinin umre arzusunu yansıtmalarından duydukları memnuniyeti dile getirerek, “İnsanlarımızın Resulullah (sav) Efendimiz’in sevgisiyle, O’nun gökteki yıldızlar mesabesindeki ashabının sevgisiyle kampanyamıza gösterdikleri teveccüh, bizim kampanyamızın amacının ortaya konulması açısından çok anlamlı olmuştur. Resulullah’ın (sav) Efendimiz’in gezdiği toprakları görebilmek, Kabe-i Muazzama’ya yüz sürebilmek, Arafat’ın gizemini, Hira’nın kutsiyetini, Sevr’in güzelliğini yaşayabilmek, Mukaddes Toprakların manevi havasını soluyabilmek için insanlarımızın kampanyamıza olan ilgisi, bu noktada manevi donanımızı yaşayabilme arzusunun göstergesi olmuştur” dedi.
Fatih Merkez, ASYA Park, Esenler mağazalarından 100 lira ve üzeri alışveriş yapanlar için çekilişe hak kazandıkları Umre Kampanyasına binlerce katılım olduğunu kaydeden Ede, “Tamamen Resulullah (sas) ve Mukaddes Toprakların sevgisiyle kampanyaya katılan, bu arada ERPA’nın kampanya boyunca hiçbir ürünlerine zam yapmayacağı taahhütleriyle piyasanın en ucuz ürünlerine ulaşan binlerce vatandaş, çekilişte hazır bulunup bu heyecanı doyasıya yaşamıştır. Kampanyamıza gösterilen ilgi ve alaka, bu noktada başka kampanyalar yapmamız noktasındaki azmimizi artırmıştır. Bu bağlamda Diyanet İşleri Başkanlığı’yla çok olumlu görüşmeler yapıyoruz ve daha sonraki kampanyalarımızda Hac hediyesinin de takdimini yapma noktasında çalışmalar gerçekleştiriyoruz” açıklamasını yaptı.
Ede, kampanyalarına ilgi ve alakanın beklediklerinin çok üzerinde gerçekleştiğini belirterek, “İnsanların İnşallah bundan sonra alternatif kampanyalarımızla yerli sermayenin ve alışverişte farklılığın adresi olacağız. Umre Kampanyamızda mübarek beldelere gidecek nasibi olan vatandaşlarımızı belirlemek için ASYA Park AVM’de noter huzurunda bir çekiliş düzenledik. Çekilişlerle Umre seyahati kazanan nasipli müşterilerimizi en kısa zamanda kutsal beldelere yolcu edeceğiz” dedi.
İstanbul’daki Fatih, Esenler ve Ümraniye şubelerine gelerek, telefonla sipariş vererek Umre Kampanyasına katılan vatandaşların çok uygun fiyatlarla her türlü ürüne ulaşabildiklerini belirten Ede, “Bu şubelerimize gelemeyen vatandaşlarımız da erpa.com.tr internet adresine girerek buradan seçecekleri ürünleri alıp çekilişe katılmaya hak kazanmışlardır. ERPA olarak biz sadece kredi kartıyla ve peşin satış yapmıyoruz. Hiç peşinatsız, kredi kartsız ve senet sistemiyle ürünlerimize uzun vadelerle müşterilerimizin ulaşmasını temin ediyoruz” açıklamasını yaptı.
Umre Seyahati Kazananlar

Asıllar: Hasan İnce, Süleyman Kablan, Turgay Yayla, Murat İncirkuş, Dursun Efe, Uğur Sazıl, Bahattin Imrak, Celal Çubukçi, Nesim Can, İstanbul Büyük Şehir
Yedekler: Sema Katı, Hüseyin İncir, Kevser Ekinci, Murat Yayla, Muzaffer Yıldız, Esra Topçuoğlu, Muhammet Latif Kay, Mustafa Uzunoğlu, Bedir Bozoğlan, Ahmet Özcan

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here