Crowne Plaza Medine   Otel Bilgisi

Medine’nin merkezine yakın lüks 4 yıldızlı bir oteldir. Al-Masjid el-Nabawi ve Baqi Al Gharqad gibi yerel turistik mekanlar otele uzak değildir.

İş seyahatindeki konuklar yüksek teknoloji ekipmanla donatılmış 5 adet çok amaçlı konferans ve toplantı salonunda başarılı kurumsal etkinlikler düzenleyebilirler. Yöneticiler konforlu Club Lounge’da dinlenebilirler.
Hacılar, Mescid-i Nebevî’ye bakan bu otelden yürüyerek veya ücretsiz ulaşım servisiyle Mescid-i Nebevî’nin kadınlar ve erkekler için olan girişlerine doğrudan ulaşabilirler. Medine’nin sadece Müslümanlara özel alanında yer alan huzurlu otelin saygılı ve özenli personeli, ziyaret veya Hac amacıyla gelen konukları Arap sıcaklığıyla karşılamaktadır.

Oteldeki tümü konforlu 506 oda ve süitinin şık modern tasarımında klasik motifler kullanılmıştır. Hepsi Mescid-i Haram manzaralı odalar Peygamber’in mezarının muhteşem avlusuna bakmaktadır.

Yemek seçenekleri arasında bir kafeterya bulunmaktadır. Kahvaltı mevcuttur – ek ücrete tabi olacaktır. Oda servisi de mevcuttur. Ortak alanlarda konforlu bir şekilde klimalı. Otel konukları, çok dilli personelimizin konuksever hizmetlerini takdir edeceklerdir. Diğer imkanlar arasında hediyelik eşya dükkanı / gazete bayii bulunmaktadır. Diğer hizmetler: kahve dükkanı / kafe, konsiyerj hizmetleri, kuru temizleme hizmeti / asansör, ekspres çıkış hizmeti, çamaşırhane, tıbbi yardım, porter / beellhop, lobide televizyon ve tur / bilet hizmetleri.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here