Mescid-i Haram’ın manzaralarına sahip Hilton Suite Makkah, Mekke’nin kalbinde yer almaktadır. Otel Mescid-i Haram’a yalnızca birkaç dakikalık yürüme mesafesinde, Kral Abdullah kanadına da yakında yer almaktadır. Otelde Wi-Fi erişimi ve otopark kullanımı ücretsizdir. Ayrıca tesis bünyesinde kadın ve erkekler için özel cami vardır.

Otel modern tasarım unsurlarıyla zevkli bir şekilde dekore edilmiştir ve girişin tam karşısındaki Ummul Qura caddesine özel erişim imkanına sahiptir. Otelde 484 adet tam donanımlı oda ve lüks süit vardır. Çoğu Mescid-i Haram manzaralı birimler 119 cm düz ekran smart LCD TV ile donatılmıştır. Tüm süit ve konuk odalarında Mescid-i Haram’dan okunan ezanı duymak için özel ayarlanabilen hoparlörler vardır.

Hilton Suit Mekke

Hilton Suites Makkah’da çok sayıda restoran ve kafe vardır. Hepsi Mescid-i Haram manzaralarına sahiptir. Otelde 24 saat oda servisinden yararlanabilirsiniz.

Tesisin bitişiğindeki modern alışveriş merkezinde uluslararası tüm markaların mağazaları ve çok sayıda fast food restoranı hizmet vermektedir.

En yakın havaalanı olan Cidde Kral Abdülaziz Havaalanı yaklaşık 10 km mesafededir.

Bu, bağımsız değerlendirmelere göre konuklarımızın Mekke noktasında en beğendikleri kesim.

Bu tesis ayrıca Mekke’deki en iyi fiyat/fayda oranına sahip! Bu şehirdeki diğer tesislerle karşılaştırıldığında konuklar paralarının karşılığında daha fazlasını alıyorlar.
Oda Sayısı: 484, Otel Zinciri: Hilton Hotels & Resorts

Otelin Konumu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here