Makarem Ajyad Makkah Hotel

Ajyad Caddesi’nde yer alan Makarem Ajyad Makkah Hotel, Mescid-i Haram’ın Kral Abdülaziz Kapısı’na 4 dakikalık yürüme mesafesinde, ideal bir konumdadır. Hac, Ramazan ve Umre dönemlerinde hacıların yanı sıra eğlence ve iş amaçlı seyahat edenlere de hizmet veren tesis, Saat Kulesi’ne yalnızca 300 metre uzaklıkta, güzel bir konuma sahiptir. Tesisten Mescid-i Haram’a, otoyollara ve havaalanlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Makarem Ajyad’ın lobisi geniş, görkemli ve konforludur. Tesiste dini konsiyerj masası, Starbucks satış noktası, araba kiralama masası, hediyelik eşya dükkanları, İslami kitaplarla dolu kütüphane, berber ve ücretsiz WiFi erişimi mevcuttur. Tesiste vale ve 24 saat oda hizmetleri verilmektedir.

Restoranda uluslararası yemeklerin yanı sıra Arap ve dünya mutfaklarından lezzetler sunulmaktadır. Otelde büyük bir ziyafet salonu ve birden fazla toplantı salonu mevcuttur. Dışarıda yiyecek-içecek hizmetleri verilmektedir.

Ajyad Makkah Makarim Hotel, Kral Abdülaziz Uluslararası Havaalanı’na 45 dakikalık sürüş mesafesindedir. Otelden araba kiralayabilirsiniz. 

Bu, bağımsız değerlendirmelere göre konuklarımızın Mekke noktasında en beğendikleri kesim.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here