Mekke Otelleri

Mekke Hac ve Umre ziyaretleri nedeniyle sıkça ziyaret edilen bölgelerden biri. Burada konaklama ihtiyacı hisseden insanlar için birbirinden muazzam ve uygun fiyatlarda oteller bulunuyor.

Makkah Hilton Towers

Otel olarak son derece geniş süitleri bulunan Makkah Hilton Towers otel müşterilerine kaliteli bir konaklama hizmeti sunuyor. Kişi sayısına göre her türden odayı bulabilirsiniz. Otelde oda servisi mevcut. Aynı zamanda kahvaltı salonu, döviz bozdurma, internet kafe ve kasa kiralama imkanları bulunuyor. Otelin oda servisi ücretli hizmetler arasında yer alıyor.

Makkah Hilton Towers Resimleri

Makkah Hilton Towers Konumu

Elaf Red Sea

Otel hastane gibi kurumlara oldukça yakın. İnternet kafesi, temizlik servisi gibi olanakları sunuyor müşterilerine. Otel içerisinde spor salonu da mevcut. Yeme ve içme konusunda müşterilere farklı kültürlerin yemeklerinin sunumu yapılıyor. Kızıldeniz manzarası ile keyifli yemek yeme imkanı sunuluyor.

Elaf Red Sea Otel Resimleri

Elaf Red Sea Otel Konumu

 

Al Hyatt Continental

Otel diğerleri gibi birçok hizmeti ücretli olarak sunuyor. Aynı zamanda sizlere araç kiralama hizmeti de sunan otelde her odada televizyon ve telefon imkanı var. Modern bir şekilde dizayn edilen odalarda hem oturma hem de yemek alanı da mevcut.

Al Hyatt Continental Hotel Resimleri

Al Hayatt Continental Hotel Konumu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here