3. Hac, Umre ve İnanç Turizmi Fuarı

3. Hac, Umre ve İnanç Turizmi Fuarı
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ve Aktif Fuarcılık ortaklığı ile üçüncü kez gerçekleştirilecek olan Hac, Umre ve İnanç Turizmi Fuarı 6 ~ 8 Ocak 2012 tarihleri arasında İstanbul Feshane Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecektir.

2011 yılında 3000 m² alanda düzenlenen Hac, Umre ve İnanç Turizm Fuarı, 68 Katılımcı firma ve 43.276 ziyaretçi ile turizm sektörünün bu alanını şekillendiren profesyonellerin bir araya geldiği ve sektörlerarası görüşmelerin gerçekleştirildiği çok önemli bir platform olmuştur. Bu sene ise, ulaşılan sayıların çok üstünde katılımcı ve ziyaretçiye ulaşılması hedeflenmektedir.

Hac, Umre ve İnanç Turizm Fuarının programında, Hac ve Umre alanlarında faaliyet göstermekte olan seyahat acentalarının alıcılarla buluşmasının yanı sıra, inanç turizmi, kutsal mekânların ve bu konuda cazibe merkezi olan şehirlerimizin turizmcilere tanıtımı da plânlanmaktadır.

Bu bağlamda, “İnanç Turizmi” temasının işleneceği, ülkemizin bu turizm kolu açısından önemli yerde olan illerinin tanıtılacağı ve hac ile umre konularında uzman olan seyahat acentalarının katılacağı İstanbul Feshane Kongre ve Kültür Merkezi’nde 6 ~ 8 Ocak 2012 tarihleri arasında düzenleyeceğimiz fuarımızda sizleri de aramızda görmeyi dileriz.

Saygılarımızla,

TÜRKİYE SEYAHAT ACENTALARI BİRLİĞİ
(TÜRSAB)

Başaran ULUSOY
Başkan