Umre kıyafetleri değişik modellerde ve renklerde pantolonlu etekli tunikli parduseli gibi birçok çeşitliliklere sahiptir. Birçok firma en güzel modeli üretmek ve satmak için çaba sarfetmekte umre dönemlerinde kendi modellerini halka sunmaktadır.
Bence umre kıyafetleri modellerinin yanı kutsal toprakların sıcaklığı da göz önünde bulundurularak daha serin tutacak ve terletmeyecek kumaşlardan üretilirse daha modern olmanın yanı sıra daha rahat bir kullanıma sahip olabilirler. Anti bakteriyel bir kumaştan üretilen umre kıyafetleri bay bayan kullanımlarda oldukça rahatlık ve serinlik sağlar. Sağlık için bazı firmaların bu konuda büyük çalışmaları olsa da genel olarak çok fazla bu konulara dikkat edilmemektedir umre ye gidecek olan insanların kutsal topraklarda karşılaşacakları yürüyüş ibadet ve gezilerde rahat olmaları ve terlememeleri için umre kıyafetlerinin daha antibaktariel kumaşlardan dizayn edilmesi insanların daha ferah ve huzurlu ibadet yapmalarına yardımcı olur.
Hayatımızda büyük zorluklar içerisinde biriktirdiğimiz paramızla kutsal topraklara ibadet etmeye gideriz ve orada en rahat kıyafetlerle ferah bir şekilde ibadet yapmayı arzularız. Özellikle yaşlılar bu konuda çok dikkatli olmalılar mümkün oldukça anti bakteriyel kumaşlardan terletmeyen giysilerden tercihlerini yaparlarsa daha rahat bir şekilde umrelerini gerçekleştirebilirler. Şimdiden herkesin umresi kabul olsun Allah herkese nasip etsin.
Umre Bayan Kıyafetleri  Umre Bayan Kıyafetleri
Umre Bayan Kıyafetleri  Umre Bayan Kıyafetleri
Umre Bayan Kıyafetleri  Umre Bayan Kıyafetleri
Umre Bayan Kıyafetleri  Umre Bayan Kıyafetleri