Crowne Plaza Madinah

Hacılar, Mescid-i Nebevî’ye bakan bu otelden yürüyerek veya ücretsiz ulaşım servisiyle Mescid-i Nebevî’nin kadınlar ve erkekler için olan girişlerine doğrudan ulaşabilirler. ’nin sadece Müslümanlara özel alanında yer alan huzurlu otelin saygılı ve özenli personeli, ziyaret veya Hac amacıyla gelen konukları Arap sıcaklığıyla karşılamaktadır.

Oteldeki tümü konforlu 506 oda ve süitinin şık modern tasarımında klasik motifler kullanılmıştır. Hepsi Mescid-i Haram manzaralı odalar Peygamber’in mezarının muhteşem avlusuna bakmaktadır. Tüm odalarda ve ortak alanlarda WiFi erişimi ücretsizdir.

Konsiyerj konuklara yakınlardaki modern Medine’de ziyaret edilmesi gereken yerler, en iyi restoranlar, pazarlar ve alışveriş merkezleri hakkında öneriler verebilir.

İş seyahatindeki konuklar yüksek teknoloji ekipmanla donatılmış 5 adet çok amaçlı konferans ve toplantı salonunda başarılı kurumsal etkinlikler düzenleyebilirler. Yöneticiler konforlu Club Lounge’da dinlenebilirler.

Prens Muhammed Bin Abdülaziz Uluslararası Havaalanı arabayla 15 dakika uzaklıktadır. Zemin kattaki otopark özellikle yoğun Hac ve Ramazan dönemlerinde konuklara kolaylık sağlamaktadır.

Bu, bağımsız değerlendirmelere göre konuklarımızın Medine noktasında en beğendikleri kesim.

Bu tesis ayrıca Medine’deki en iyi puan alan konumlardan birinde bulunuyor! Bu bölgedeki diğer tesislerle karşılaştırıldığında konuklar burasının konumunu daha çok beğeniyor.

Çiftler özellikle burayı tercih ediyor – iki kişilik bir seyahat için bu tesise 8 puan verdiler.

Bu tesis ayrıca Medine’deki en iyi fiyat/fayda oranına sahip! Bu şehirdeki diğer tesislerle karşılaştırıldığında konuklar paralarının karşılığında daha fazlasını alıyorlar.

Crowne Plaza , Booking.com konuklarını 22 May 2013 tarihinden beri ağırlıyor.
Zinciri : Crowne Plaza Hotels & Resorts

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir