Hyatt Regency Makkah

Hyatt Regency Makkah, kutsal Mekke şehrinin kalbinde yer almaktadır. Otel, Mescid-i Haram’a sadece 1 dakikalık yürüme mesafesindedir. Konukların konforu için tesis bünyesinde ücretsiz özel otopark ve ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. Otelin otopark katında erkekler ve kadınlar namaz alanları da bulunmaktadır.

Otel, 19 katta aralarında 26 süitinde bulunduğu tam 656 geniş odayla hizmet vermektedir. Konuk odaları ve süitler 38-190 metrekare genişliğindedir. Değerli kumaşlar, özel tasarım dekor ve kaliteli çağdaş mobilyalara sahip odaların tümünde en yeni hizmet ve olanaklar sağlanmaktadır.

Hyatt Regency Makkah, tüm konukların farklı ihtiyaç ve tercihlerinin karşılandığı bir lezzet yolculuğuna çıkaran çok çeşitli yemek deneyimleri sunuyor. Gün boyunca yemek imkanı sağlayan Al Waha Restaurant, İtalyan restoranı Al Forno, Tea Lounge, lobi lounge ve özellikle ibadetçilere olmak üzere konuklara hızlı ve kaliteli yiyecekler sunan Al Tekkeya market konukların hizmetindedir. Daha fazla esneklik ve konfor için otel 24 saat odada yemek hizmeti vermektedir.

Hyatt-Regency-Makkah-P007-Tea-Lounge-Sitting-Area.gallery-2-3-item-panel.jpg
Hyatt-Regency-Makkah-P007-Tea-Lounge-Sitting-Area.gallery-2-3-item-panel.jpg

Tesis bünyesinde en yeni kardiyo ve vücut geliştirme aletleriyle donatılmış ayrı erkekler ve kadınlar fitness merkezi gibi bazı muhteşem dinlenme ve yenilenme olanakları bulunmaktadır.

Makkah Clock Royal Tower, Hyatt Regency Makkah’ya 400 metre uzaklıktadır. En yakın havalimanı olan Kral Abdülaziz Havalimanı ise Hyatt Regency Makkah’ya 75 km mesafededir.

Bu, bağımsız değerlendirmelere göre konuklarımızın Mekke noktasında en beğendikleri kesim.

Bu tesis ayrıca Mekke’deki en iyi fiyat/fayda oranına sahip! Bu şehirdeki diğer tesislerle karşılaştırıldığında konuklar paralarının karşılığında daha fazlasını alıyorlar.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir