Jabal Omar Hyatt Regency Makkah

Hyatt Regency Makkah Jabal Omar kutsal Mekke şehrinin merkezinde yer almaktadır. Otel, Mescid-i Haram’a sadece 1 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Tüm alanlarda WiFi erişimi ücretsizdir. Otelin otopark katında erkekler ve kadınlar için namaz alanları bulunmaktadır.

Otel 19 kata yayılmıştır ve aralarında 25 süitin bulunduğu 656 geniş odayla hizmet vermektedir. Konuk odaları ve süitlerin büyüklüğü 38-190 m² arasında değişmektedir. Değerli kumaşlar, özel tasarım dekor ve kaliteli çağdaş mobilyalara sahip odaların tümünde en yeni hizmet ve olanaklar sağlanmaktadır.

Hyatt Regency Makkah Jabal Omar, konukların farklı ihtiyaçlarını ve tercihlerini karşılamak adına bir geniş yemek seçenekleriyle konukları ve yerel sakinleri bir lezzet yolculuğuna çıkarmaktadır. Gün boyunca yemek imkanı sağlayan Al Waha Restaurant, İtalyan restoranı Al Forno, Tea Lounge, lobi lounge ve özellikle ibadetçilere olmak üzere konuklara hızlı ve kaliteli yiyecekler sunan Al Tekkeya market konukların hizmetindedir. Daha fazla esneklik ve konfor için otel günün 24 saati odada yemek hizmeti vermektedir.

Kardiyo ve vücut geliştirme ekipmanları ile donatılan ve son teknolojiye sahip olan kadınlar ve erkekler için ayrı fitness merkezi de dahil olmak üzere tesis bünyesinde rahatlama ve gençleşme için mükemmel olanaklar mevcuttur.

Mekke Kraliyet Saat Kulesi, Hyatt Regency Makkah Jabal Omar’a 400 metre uzaklıktadır. En yakın havaalanı tesise 75 km mesafedeki Kral Abdulaziz Havaalanı’dır. 

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir