Ultra Delux Hilton Otel

 

 

: 5 ‘lı Ultra – Delüx
Konum: Cidde Havalimanına 80 km. Mescid-i Haram’a 20 mt.  
Odalar: Harem-i Şerif manzaralı 652 oda, lokal ve uluslararası telefon ve fax servisleri, buzdolabı, saç kurutma makinesi, , banyo, odadan kontrollü .
Studio
3 ile 5 kişilik kapasiteli mutfaklı ve manyolu odalardır. Duplex: ve dahili merdiveni olan 2, 3 yada 4 yataklı odalardır. Villas: Harem Manzarası olan 2, 3 yada 4 yataklı odalardır. : 4 odası, 2 oturma odası, 1 yemek odası, hizmetçi odası, mutfağı ve 6 banyosu olan suitlerdir. Royal Suite: 3 ydası, oturma odası, yemek odası, hizmetçi odası, mutfağı ve 5 banyosu olan suitlerdir. Upper Suite: 2 odası, oturma odası, yemek odası, hizmetçi odası, mutfağı ve 3 banyosu olan suitlerdir.
Yemek
Enternasyonal ve şark mutfağı mevcuttur.
Lagenda Restaurant
Çin ve Asya mutfağından çeşitlerle hizmetinizdedir. Roshan Restaurant: Ortadoğu mutfağından çeşitler ve açık büfesiyle hizmetinizdedir. Al-Andalus: Ortadoğu ve Avrpua mutfağından çeşitlerle hizmetinizdedir. Al-Yasmeen: Çay, kahve, hafif yiyecekler, Ortadoğu ve Avrupa mutfağından çeşitli pastalarla hizmetinizdedir.
Diğer Avantajlar
24 saat oda servisi, limuzin servisi, Arap ve İngiliz radyolarını dinleme imkanı, sağlık merkezi, , alışveriş kompleksi ve otopark, para bozdurma, 20.000 kişilik mescid, 450 mağaza.
Web Adresi: Mekke

Bunları da sevebilirsiniz